İçeriğe geç

Hakkımda

16 Temmuz 1988 Muğla doğumluyum , babamın işi sebebiyle büyük çoğunluğu İstanbul olarak uzun yıllar farklı farklı illerde yaşadım. Son 10 senedir de evliliğim sebebiyle Edirne ‘de ikamet ediyorum. İstanbul üniversitesi İktisat fakültesi ve Marmara Üniversitesi Turizm ve seyahat işletmeciliği mezunuyum. Çok uzun yıllar firmaların müşteri ilişkileri ve halkla ilişkiler departmanında yönetici olarak çalıştıktan sonra evlenip 2 prenses annesi oldum.

Çalışma hayatım boyunca insanları dinlemeyi, tavsiyeler vermeyi hayata olumlu açıdan bakılması gerektiğini hep anlatırdım. Bununla ilgili yaşam koçluğu insan psikoloji hakkında sayısız eğitim alıp bunların tamamını sertifikalaştırmış bulunmaktayım. Kızıma hamileyken çok sevdiğim bir arkadaşımın beni astroloji ile tanıştırması üzerine Vedik yolculuğum başladı. Açtığım her haritada ve verdiğim her danışmanlıkta bu zamana kadar yaptığım en sevdiğim meslekte kendimi buldum. Senelerdir insanları dinlemeyi ve çözümler sunmayı mükemmel bir ilmin desteklemesi ile sağlamlaştırdım.

Yıllar önce www.astrolojikursu.com (Laoizm) sisteminden ve Gedik Üniversitesi tarafından e-devlet onaylı Vedik Astroloji uzmanlığı eğitimi sertifikamı aldım ve  şuan aynı sistemde eğitmen olarak devam etmekteyim. Aynı senelerde ünlü Vedik Astroloji eğitmeni Sn.Şebnem Ekşib’ten uzmanlığımı alarak bu öğrenmekle bitmeyen okyanusta yüzmeye devam ediyorum.

Vedik astrolojisi bize kim olduğumuzu anımsatır. Nasıl bir hayat geçirdiğimizi, hangi sorunlarla baş ettiğimizi, tek başımıza çözemediğimiz sorunlarımızı açığa çıkarır.

Vedik Astroloji kendini bulma, yol haritası çizme ilmidir.

Yolunuz ışık, kalbiniz mutluluk dolu olsun…

Sevgiler

Didem Devrim Ünver

05334712674

SOHBETE BAŞLA
Whatsaap'ta Bilgi Al
Scan the code
Vedikte Devrim
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz